Podstrona: Profil FB i informacje- aktualizacja 16.03.2020r. / Wizytówka pracownika PRz

Profil FB i informacje- aktualizacja 16.03.2020r.

16-03-2020 r.
, red. Grzegorz Straż

Szanowni Państwo,

w związku z ustalaniem warunków pracy i zaliczania zdalnego utworzyłem konkretne grupy na FB i do nich proszę się wpisywać wg roczników i modułów.

Przez system USOS dziś prześlę Państwu niezbędne informacje.

Uwaga! Jutro (17.03.2020r.) o 8:45 rozpoczniemy pierwsze zajęcia ćwiczeniowe z modułu Hydraulika i Hydrologia na profilu FB i proszę, żeby wzięli w nich udział wyjątkowo wszyscy studenci (3BB-DI), bez względu względu na tydzień (A/B), gdyż omówię zasady i pierwszy projekt.

W środę (18.03.2020r.) o 12:45 rozpoczniemy pierwsze zajęcia projektowe z modułu Mechanika gruntów i fundamentowanie (2BB-DI) zgodnie z planem grupa  L,P-7 .

Pierwsze zajęcia dla studentów studiów niestacjonarnych odbędą się zgodnie z harmonogramem.

Pozdr.

G.S.